Pazarlama faaliyetleri ve size daha iyi bir deneyim sunmak için üçüncü taraf hizmetlerinden çerezler kullanıyoruz. Çerezleri nasıl kullandığımız hakkında bilgi edinin Gizlilik Politikamız

Yöneticimiz Hakkında

Yöneticimiz Hakkında

Yöneticimiz Hakkında

Mustafa Özgür SENGÜ, Senova Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Tarım Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  şirketi bünyesinde; şirket kurucusu, Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Şirket kurucusu Mustafa Özgür SengüSermaye Piyasası Lisanslanma Sicil ve Eğitim Kuruluşu tarafından Sermaye Piyasa Kurulu’nun Seri:VIII. No:34 sayılı “Sermaye Piyasasında Faaliyette Bulunanlar İçin Lisanslanma ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Tebliğ’i uyarında 16.08.2013 tarih No:402449 sayı ile Gayrinmenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı almaya hak kazanmıştır.

Yıldız Teknik Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri (Harita) Mühendisi Bölümünden lisans (02.2009) ve İnşaat Fakültesi Geomatik  yüksek lisans  (11.2012) derecesi bulunmaktadır. Gayrimenkul/proje değerleme ve danışmanlık konularında toplam 15 yıllık bir iş tecrübesine sahiptir.

2008 – 2015 döneminde Çınar Taşınmaz  Değerleme Müşavirlik A.Ş. ve Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. şirketlerinde; Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu,  Özel Projeler Departmanında (Gayrimenkul Projesi Değerleme ve Geliştirme Uzmanı ) olarak Harita Yüksek Mühendisi ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı kimliği ile  görev almıştır.  Gayrimenkul ve Proje Değerlemede,  konut, arsa, tarla, gayrimenkul projesi, dükkan, AVM, akaryakıt tesisi, marina, liman, turizm tesisi, taşocağı ve maden gibi birçok dalda Türkiye’nin sayısız illerinde değerleme çalışması yapmıştır.

 

Sengü, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisanslı değerleme uzmanıdır. Değerleme Uzmanları Birliği  (TDUB) üyesi ve TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası üyesidir.